Tłumacz języka albańskiego

Szanowni Państwo,

Skoro spotkaliśmy się tutaj oznacza to, że szukają Państwo tego, co mogę zaoferować – profesjonalne usługi tłumaczeniowe w zakresie języka albańskiego. Moja oferta to tłumaczenia z języka polskiego na język albański i z języka albańskiego na język polski. Wykonuję tłumaczenia pisemne oraz konsekutywne. Jako tłumacz polsko-albański uwzględniam kontekst kulturowy, idiomy, różne systemy zapisu oraz odmienne alfabety.
Trzy powody, których warto tłumaczyć u mnie:
1. Język albański to mój język ojczysty – jestem native speakerem albańskiego oraz ukończyłem Uniwersytet Wrocławski, Wydział Nauk Społecznych – studia w języku polskim, dzięki którym bezproblemowo posługuję się językiem polskim.
2. Posiadam doświadczenie jako tłumacz języka albańskiego nabyte w firmach polskich i albańskich.
3. Dokładam wszelkich starań, aby tłumaczenie było jak najlepszej jakości, gdyż zawiłości językowe są moją wielką pasją.
Dziedziny tłumaczeń, którymi się zajmuję:

Marketingowe:

materiały marketingowe, typu: reklamy i PR, foldery, hasła reklamowe, ulotki;

Biznesowe:

oferty handlowe, szkolenia, konferencje służbowe, strategie reklamowe;

Prawnicze:

umowy, ustawy, statuty;

Humanistyczne:

muzyka, literatura, historia, religia;

Finansowe:

biznesplany, audyty, raporty, dokumenty bankowe;

Techniczne:

projekty, opisy techniczne, instrukcje obsługi;

Tłumaczenie konsekutywne:

wyjazdowe, konferencyjne, prawne, karne.
Oferta ta jest skierowana do firm z wszystkich branż. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i tak też je wyceniam. Cena zależy od takich czynników jak: rodzaj tekstu, termin realizacji oraz czy jest to usługa jednorazowa czy długotrwała współpraca. W przypadku tłumaczeń ustnych cena zależy od rodzaju tłumaczenia oraz stopnia specjalizacji. Jeżeli szukają Państwo rzetelnych tłumaczeń, proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez wypełnienie formularza.