Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka albańskiego online przez Skype oraz osobiste spotkania we Wrocławiu. Oferuję naukę albańskiego w przyjemnej atmosferze, z naciskiem na indywidualne potrzeby oraz zdolności kursanta. Uczę innych tego pięknego, nietypowego i egzotycznego języka od 2018 roku. Jeśli również chciałbyś zacząć uczyć się języka albańskiego, z różnych powodów, to zapraszam na lekcje.

         Posiadam materiały w formie pdf do nauki języka albańskiego, które udostępniam w trakcie zajęć, w związku z czym uczniowie nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem podręczników.

         Lekcje języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Szybko i skutecznie, a przy tym ciekawie. Gramatyka, konwersacje- zależnie od potrzeb. Po każdych zajęciach będziesz bogatszy o nowe umiejętności z zakresu słownictwa i gramatyki, które będą stanowiły kolejny krok w kierunku sprawnej komunikacji. Przy okazji chętnie opowiem o kulturze albańskiej, historii, różnicach i podobieństwach między Albanią i Polską.

Bardzo duża elastyczność terminów. Gwarancja sukcesu w nauce języka!

Cennik :

• zajęcia indywidualne (lekcja w pakiecie 5 lekcji) – 45 zł,

• zajęcia indywidualne (lekcja poza pakietem) – 50 zł,

• zajęcia w parze (2 osoby) – 65 zł,

Zajęcia odbywa się przez Skype i trwają 55-60 min.        

Jako że języki i nauczanie ich to moja pasja, możesz liczyć na fachowe i odpowiedzialne podejście z mojej strony. Ja zdołałem nauczyć się języka polskiego, wiec ty też możesz nauczyć się albańskiego! Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.