Korepetycje języka albańskiego

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka albańskiego online przez Skype. Oferuję naukę albańskiego w przyjemnej atmosferze, z naciskiem na indywidualne potrzeby oraz zdolności kursanta. Uczę innych tego pięknego, nietypowego i egzotycznego języka od 2018 roku. Jeśli również chciałbyś zacząć uczyć się języka albańskiego, z różnych powodów, to zapraszam na lekcje.
  • Posiadam materiały w formie pdf do nauki języka albańskiego, które udostępniam w trakcie zajęć, w związku z czym uczniowie nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem podręczników.
  •  Lekcje języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Szybko i skutecznie, a przy tym ciekawie. Gramatyka, konwersacje- zależnie od potrzeb. Po każdych zajęciach będziesz bogatszy o nowe umiejętności z zakresu słownictwa i gramatyki, które będą stanowiły kolejny krok w kierunku sprawnej komunikacji. Przy okazji chętnie opowiem o kulturze albańskiej, historii, różnicach i podobieństwach między Albanią i Polską.
  • Bardzo duża elastyczność terminów. Gwarancja sukcesu w nauce języka!

Cennik:

• Zajęcia indywidualne (lekcja w pakiecie 5 lekcji):

55 zł

• Zajęcia indywidualne (lekcja poza pakietem):

60 zł

• Zajęcia w parze (2 osoby):

80 zł

Jako że języki i nauczanie ich to moja pasja, możesz liczyć na fachowe i odpowiedzialne podejście z mojej strony. Ja zdołałem nauczyć się języka polskiego, wiec ty też możesz nauczyć się albańskiego! Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.